| Anonim420420 a întrebat:

Vreau sa mi cumpar o bicicleta DHS ROYAL 2013 dar problema este ca nu gasesc nicaieri pe internet sa o cumpar noua! Ma ajutati va rog?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

happy Tu vrei sa iei in 2017 ceva ce a fost nou in 2013? Nici o sansa! Un lucru vechi nu va mai fi niciodata nou. Doar vinul se face mai bun cu cit se invecheste. happy

| Anonim420420 explică (pentru tintareco):

Iti multumesc mult pentru raspuns dar din pacate pe nicicunul nu am gasit ce doream sad mai astept raspunsuri

| alxcos a răspuns:

Am eu o Dhs Royal 2013 (Dhs 2646 parcă este) nouă, cumpărată pentru ca mi-a plăcut mult când am văzut-o în magazin, dar de atunci stă și ocupă spațiul în casă.