| mihaiutz95 a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie cine credeti voi ca bate dintre Danemarca si Germania iar Olanda si Portugalia bine eu deja cred ca stiu cine bate dar vreau sa pariez si as vrea sa ma ajutati.MS

Răspuns Câştigător
| Robertofachiru a răspuns:

Olanda-Portugalia peste 2, 5 goluri FT. Danemarca-Germania 2.

3 răspunsuri:
| Robertofachiru a răspuns:

Mihai hai cu funda! Am ghicit rezultatul si daca puneam la pariuri castigam!

| mihaiutz95 explică:

Daca castiga Olanda si bate Germania iti dau funda ca pe astea am pariat ca bate Germania cu 2-0

| Robertofachiru a răspuns (pentru mihaiutz95):

Eu ti-am scris ca se vor inscrie cel putin 3 goluri in meciul olandei si Germania bate. atunci sa-mi dai funda!