| Patorishia a întrebat:

Salut tuturor! Imi poate spune cineva ce exercitii imi va face corpul sa fie mai elastic? Sper ca intelegeti la ce ma refer. happy

Răspuns Câştigător
| Css a răspuns:

Salut! Daca urmezi aces sfat te va ajuta cu siguranta : u cand spui elastica te referi probabil la mobilitate. ai putea sa incepi cu pilates ca sa iti fie mai simplu cand ajungi la exercitiile propriu zise de mobilitate. si cand simti tu ca poti mai mult incepi sa faci treptat balansari de picioare sau exercitii asemanatoare ca sa ajungi treptat la stretching...la intinderile propriu zise... daca treci direct e posibil sa te alegi cu o febra de toata frumusetea plus intinderi musculare care o sa-ti dea batai de cap. Funda?