| DeathWish a întrebat:

Salut tuturor,sunt ingrijorat in privinta abdomenului meu, pe partea stanga am 3 patratele,iar muschii oblici sunt bine definiti, dar pe partea dreapta am doar 2 patratele definite(unul pare a fi ascuns sub pectoral) si muschii oblici nu se vad mai deloc daca nu ma incordez.Care ar fi problema? Genetica,lipsa de antrenament, alimentatia?
Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Moonlight15 a răspuns:

Alimentatia e vitala cand vorbim despre un abdomen frumos. Genetica nu are treaba. Pentru oblici poti incerca: - renegade row
-inclinari laterale cu discul, cu gantera
-ridicari de genunchi stanga-dreapta
-crunch-uri laterale

Pentru abdomen: -ridicari de picioare din atarnat
-abdomene cu greurate adaugata in asa fel incat sa faci maxim 20 de repetari
-crunch-uri