| Warrior96 a întrebat:

Salut tututror! Joc fotbal de la 6 ani( pe la stadion sau pe la scoala) acum am 17, am ceva calitati la fotbal(posturile mele preferate:extrema stanga sau atacant) si as vrea sa fiu vazut de o echipa pentru a juca fotbal, la nivel profesionist, am increderea necesara in mine si simt ca nu voi dezamagi. Daca existe vreo echipa(preferabil una din Bucuresti) sa se intereseze de serviciile mele, sunt dispus. Sunt din Oltenita. Multumesc anticipat! Numai bine!

Răspuns Câştigător
| SoP222 a răspuns:

Mi se pare ca un fost jucator de la CFR s-a apucat de fotbal la 20 de ani, apoi de la CFR a ajuns la Galarasaray, nu ii mai retin numele.
Daca spui ca ai incredere in tine poti merge sa dai niste probe la o echipa de club. Iti recomand o echipa mai mica, liga a 3 a sau a 4 a, care au nevoie de jucatori.

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Tu joaca acolo ca sigur te vede cineva daca esti bun.pe cuvant

| DanielGeorge a răspuns:

Cam tarziu, daca nu ai fost la nicio echipa de juniori pana acum e foarte greu, pentru ca nu ai cunostiintele tehnice si tactice de baza. Daca ai talent nu e imposibil, cauta o echipa si dai probe. SUCCES!