| MihaiMihai922 a întrebat:

Salut, vreau cunoscatorii sa isi dea cu parerea despre suplimentul HYDROXYCUT hardcore elite, ce parere aveti despre acest supliment find administrat pentru arderea grasimilor. Am auzit ca este cam periculos si as vrea sa mai aud si parerea voastra...dau funda big grin...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca as sti exact ti-as spune eu.Nu ti-as fi recomandat un nutritionist.Nu as vrea sa te incurc sau sa spun cine stie ce.Uite.Citeste aici:http://nationalset.od.ua/......Hydroxycut

11 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Daca alimentatia nu mai da rezultate, poti incerca hydroxycut. Riscuri majore nu sunt, doar daca iei mai mult de 2 capsule pot aparea palpitatii, insomnii, frisoane.

| nesuferit a răspuns:

Baga fara stress

| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un specialist pentru a afla cat mai multe despre acest supliment.Majoritatea acestor suplimente implica riscuri.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru darrio2007):

Si care ar fi acest risc?

| Cosmin86 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

HYDROXYCUT hardcore elite chiar implica anumite riscuri, la fel ca toate termogenicele, oarece maresc tensiunea.

Conteaza toleranta corpului la aceste produse, starea de sanatate, etc.

De-aia recomand pentru slabit carnitina, aia e safe big grin

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu nu am pus intrebarea doar ca sa stiu ce fel de raspuns o sa dea despre suplimentul asta, ci crezand ca este unul din aceia care baga toate suplimentele, steroizii... in aceiasi oala. Poate a parut altceva dar nu este happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Am inteles happy

| darrio2007 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Daca as sti exact ti-as spune eu.Nu ti-as fi recomandat un nutritionist.Nu as vrea sa te incurc sau sa spun cine stie ce.Uite.Citeste aici:http://nationalset.od.ua/......Hydroxycut

| cristi1505 a răspuns:

NU lua acel supliment ca nu vei arde grasimea cu el.Cel mai bun arzator de grasime este l-carnitina. Daca vrei in acelasi timp sa iti pastrezi si masa musculara poti lua combinat cu aminoacizi.
L-carnitina este cel mai bun produs pentru slabit!

| EdwardTeach a răspuns:

Orice "supliment" de genul ăsta are un oarecare risc. Dacă vrei să slăbeşti, consultă un medic nutriţionist şi apucă-te de fitness. Este cea mai bună metodă. Care-i graba?

| RosuEleonor a răspuns:

Gama de pastile pentru slabit Hydroxycut sunt destul de periculoase. Au fost retrase de pe piata acum ceva vreme datorita problemelor pe care le cauza la ficat https://www.webmd.com/......r-injuries De asemenea provoaca si probleme cardiovasculare grave si alte complicatii nedorite https://pastilaslabit.ro/hydroxycut-muscletech-supliment-capsule/
Un alt lucru foarte dubios la suplimentele din gama Hydroxycut Muscletech sunt comentariile lasate pe Amazon care par ar fi false.
In schimb de Hydroxycut iti recomand capsulele cu forskolin, cafea verde sau ceai verde.

| Damiankr a răspuns:

Daca sa iei sau nu Hydroxycut? Citeste recenzia completa aici: https://www.ok-reviews.com/ro/hydroxycut-recenzie/