| BiLoIoS1 a întrebat:

Salut
Vreau sa fac muschi am 13 ani si am 35 de kg am 1.43
si nu stiu fac ca-m 15 20 de flotari vreau sa imi spuneti si mie program cate serii trebuie.
Va multumesc

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Uite un tutorial pentru incepatori:
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM

Cand incepi sa te obisnuiesti maresti numarul repetitiilor (nu a seriilor) si apoi treci la nivelul 2 care il gasesti in dreapta videoclipului la sugestii.

| Weider a răspuns:

Exagerezi frumosule, prea devreme pentru tine mititel, mai bine astepti sa cresti, sa lasi sa se formeze oasele tale micute, pana dupa ce ai 18 ani poti sa te apuci sanatos, daca faci acum la varsta asta frageda poti avea probleme.

| Terentee22 a răspuns:

35 de kile?! deci ma jur ca acum 4 ani faceam biceps cu tine laughing