| BiLoIoS1 a întrebat:

Salut

Vreau sa fac muschi am 13 ani si am 35 de kg am 1.43

si nu stiu fac ca-m 15 20 de flotari vreau sa imi spuneti si mie program cate serii trebuie.

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns (pentru REDNEK):

Pierdere de vreme, nu asa se fac muschii laughing

Pe blogul ala nici macar nu se mentioneaza nimic de alimentatie ( fara de care nu pui muschi nici cu cele mai tari exercitii - indreptari cu haltera si genu cu haltera - ).

11 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Mai bine pui mana pe carte si inveti putina gramatica.

| dyk3yy a răspuns:

Fă flotari in continuare, abdomene si cumpara-ti 2 gantere pentru a face exercitiile de aici :http://www.google.ro/......http?/url

| dyk3yy a răspuns:

Dar ai grija sa nu le faci pe alea unde trebuie sa le ridici deasupra capului, pentru ca o sa-ti incetineasca cresterea

| Cosmin86 a răspuns (pentru dyk3yy):

In loc sa repeti ca un robot ce auzi si tu de la altii, documenteaza-te

| dyk3yy a răspuns (pentru Cosmin86):

Acolo scrie si de alimentatie, daca stii unde sa te uiti.

| dyk3yy a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma refer la blogul care l-am dat eu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dyk3yy):

Da mah, dar cu flotari faci doar piept si putin triceps... restul grupelor cui le lasi?

| dyk3yy a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai, isi poate lua 2 gantere si sa faca exercitiile de acolo.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dyk3yy):

Ok... daca voi credeti ca muschii se fac cu flotari si 2 gantere, continua... poate intr-o zi o sa te antrenezi cum trebuie

| dyk3yy a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru varsta lui. Cand mai creste poate isi ia si o haltera, se duce la sala.