| MariusZap a întrebat:

Salut.Vreau sa fiu in stare sa protejez pe cineva foarte important in viata mea.Chestia e ca sunt impreuna cu o fata. Fata sta intr-o parte rea a orasului plina de tigani, hoti si te miri ce.Eu tot timpul am fost slab si nu am nici experienta in batai (n-am dat nimanui un pumn niciodata). Vreau sa fiu mai puternic! Vreau sa fiu in stare sa o protejez! Am 15 ani. Multumesc!

12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Vrei sa te bati cu tigani? te-ai saturat sa traiesti sau ce? bati 1 te bat 5, bati 5 te omoara 10. stai potolit. cu tiganii nu se pune nici politia, de aceea daca iese scandal cheama mascatii si tu vrei sa fii zmeu

| neutrino a răspuns:

Cu totii ne dorim, putini pot fi insa si capabili. Oricum singur nu poti schimba lumea, fiind tu chiar Hercule!

| florynmondialul a răspuns:

Cumpara un baston telescopic si un spray paralizant! sau si mai bine un pistol cu aer comprimat si ai rezolvat situatia!

| AlbertSeby a răspuns (pentru florynmondialul):

Ai dreptate dar nu cred ca e chiar nevoie de pistol cu aer comprimat decat daca sunt multi si vrei sa ii sperii. Spray cu piper imi cumpar si eu.Am luat un ''puf'' din ala in fata si 30-40 min am lacrimat.

| florynmondialul a răspuns (pentru AlbertSeby):

laughing deci ai simtit ce poate! dar cea mai buna dupa spray si bata telescopica ramane rozeta! cand ai dat... e dauna totala!

| florynmondialul a răspuns (pentru florynmondialul):

Dar oricum nimic nu e ca pistolul! si daca nu il foloseti bagi spaima in aia de nu mai au in veci chef de scandal!

| AlbertSeby a răspuns (pentru florynmondialul):

Adevarat.Insa trebuie sa fii stapan pe tine cand detii asa ceva.

| florynmondialul a răspuns (pentru AlbertSeby):

Pai ma gandesc ca nu tremuri tot cand ti asa ceva in mana! ca altfel nu e bine!

| florynmondialul a răspuns (pentru AlbertSeby):

Cand te vad trei tigani cu un spray... te bat
cand te vad cu bata telescopica... se dau in spate dar tot te bat
cand te vad cu pistol... fug de mananca pamantul!

| Rebecca123 a răspuns:

Mai bine nu te pune cu tiganii.iar daca ei nu i-au facut nimic prieteni tale ori tie, nu trebuie sa te intereseze de ei.Iar daca vrei sa arati bine, incepe sa te duci la sala insa cel mai bine este sa stai potolit ca o poti proteja si altfel.Sunt unii care numai gura de ei deci pentru inceput fa-i pe altii din vorbe sau fii mai tupeist..si repet in legatura cu tiganii stai potolit!

| Time4workout a răspuns:

Daca fizicul te tradeaza poti folosi un spray cu piper de exemplu. Simplu, la indemana, poate ingenunchia orice agresor si e legal. www.shopmania.ro/q-spray-piper

| magadu a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la sala si sa mananci multe proteine