| Rauuul a întrebat:

Salut.Vreau sa imi fac un shake proteic din ou si m-am tot gandit la variante cum l-as putea face sa nu fie scarbos.As vrea sa pun 2 albusuri de ou si lapte si pentru gust praf de ciocolata calda.Ar avea efect? Adica ar mari muschii putin? Dau funda... vreau raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| drgby a răspuns:

Amice incearca doar oua 3-4. Sunt foarte sanatoase. Ouale sa fie crude.

| Rauuul explică (pentru drgby):

Dar sa iau doar albusul sau si galbenusul?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rauuul):

Galbenusul are colesterol... incearca sa ramai la maxim 4 galbenusuri pe saptamana, in rest doar albus. Albus poti consuma cat vrei ca are doar apa+proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru drgby):

De ce sa fie crude? Asta e unul din cele mai tampite sfaturi posibile, tu ai auzit de salmonela?

4 răspunsuri:
| Rauuul explică:

Bah tu ce imi dai aici? asta numa ce cautam nu ii ...iti si dau report