| Daniel2105 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa mai cresc 10 -15 cm? ( nu prin sporturi gen baschet, inot, handball exceptand fotbalul ) Am aproape 14 ani ( implinesc in mai ) si am aproximativ 1, 50. Ce exercitii ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Ai 14 ani, mai ai timp suficient sa cresti.

6 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Doamne,cand va aud imi vine sa mor. Ai 14 ani, ce inaltime vrei sa ai? 1.80? Esti in dezvoltare, pana la 18-19 ani tot cresti in inaltime.

| Daniel2105 explică (pentru NDC12):

Nu, dar sunt aproape cel mai scund din clasa -_-.

| NDC12 a răspuns (pentru Daniel2105):

Stiu ce zici, cand eram mic, pana in clasa a 5-a si eu eram cel mai mic din clasa. Acuma am 1.75, deci pana la 19 ani tot cresti.

| Daniel2105 explică (pentru NDC12):

Ok, mersi