| adriian a întrebat:

vreau si eu sa intru la liceul sportiv din constanta. dar nu am dar probele sportive.imi puteti spune daca mai pot sa intru.imi doresc foarte mult sa intru la sportiv

Răspuns Câştigător
| Anonima568 a răspuns:

Uite siteul lor, cauta si tu, ca eu m-am uitat pe acolo da n-am gasit nimic, poate ai tu noroc. poate ne vedem ca si eu vreau sa dau acolo laughing

6 răspunsuri:
| adriian explică:

Da.vreau sa stiu daca pot sa intru la liceul sportiv fara probe

| mistikk a răspuns:

Trebuia sa iti doresti foarte mult asta la inceputul lunii iulie cand s`au dat probele de aptitudini serios.nu fac o exceptie pentru tine deci eu nu cred ca mai ai sanse sa dai acum dar ma rog trebuia sa te gandesti d emult la ce iti dorestiwinking

| adriian explică:

Multumesc.dar nu e nimic despre liceu nicolae rotaru in site-ul pe care mi l-ai dat

| mistikk a răspuns:

Iunie scuzewinking

| adriian explică:

Am inteles.dar am vazut ca o fata tot de aici de pe TPU a intrat fara probe. si nu stiu cum.i-am trimis un mesaj cum a intrat.dar pot sa ma transfer de la liceul la care intru acum la liceul sportiv? va rog sa-mi spuneti!