| DjYonutz a întrebat:

Vreu un sfat plzz! Eu in fiecare seara fac flotari abdomene genoflexiuni si exercitii cu o gandera de 6 kg dar nu se vede ca fac sfaturi va rog! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Pai asteapta sa vezi rezultate dupa 2-3 ani si dupa antrenamnete in crae iti lucrezi muschii. Flotarile si abdomenele nu o sa iti faca masa. Daca vrei sa se vada du-te la o sala.Gantera de 6 Kg e pentru doamne.

| cossboss a răspuns:

Sfatul meu este : daca vrei sa cresti (in masa musculara ) du-te 1-2 ani la sala si te vei face mare adica se vede pe tine muschii tot asa am facut eu tongue si eu am facut 5 luni in continuu dimineata si seara abdomene si toate cele si nimic straight face si m-am apucat de sala big grin si am crescut mult mai repede decat acasa big grin Bafta! Sper ca te-am ajutat