| Alex2312 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot castiga la o cursa de biciclete.Adica sa nu trisez sau ceva, sa stiu cu ce viteza se incepe. etc. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ne-ai spus nimic de distanta si de conditia fizica pe care o ai. Daca este o distanta mai lunga iti recomand sa stai in pluton, cat mai aproape de varful acestuia, si pe final sa incerci sa ataci.

| OMEGALIN a răspuns:

Depinde distanta traseului, daca e mai lung, poti merge ceva mai incet la inceput si dupa sa pedalezi cat de repede posibil, trebuie sa mergi cu bicicleta des si sa fii in forma

| sparky34 a răspuns:

Trebuie sa pedalezi zilnic distante mari ca sa iti faci conditia fizica.