| gazaru a întrebat:

Salutare.As vrea si eu sa stiu cum pot sa castig la pariuri mai usor?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Hai noroc!
In primul rand trebuie sa studiezi foarte mult fenomenul (sportul pe care il joci, in general fotbalul) sa fi atent la detalii, la statistici, trebuie sa risti, ai nevoie si de bulan!
**NU juca foarte multe meciuri pe bilet, -daca joci peste 8 meciuri pe bilet sansele tale de castig sunt foarte mici!
- nu juca cote intre 1.50 si 1.90 sunt cele mai nesigure!
- nu juca cote mai mici de 1.20, sunt inutile
- nu juca doar 1 x 2, e cam greu sa nimeresti rezultatul final la toate, poti juca pe goluri, +2.5, ambele marcheaza, handicap!
- nu combina cote de 1.20 cu cote de 3.45 sau ceva de genu, e cea mai mare prostie sa pui 3 meciuri cu cote mici si 3 cu cote mari pe acelasi bilet!
Nu exista un procedeu de a castiga, tot ce tine e de inspiratie, bulan si putin stinta a fenomenului!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YoVyLLy a răspuns:

Nu ai cum.Totul depinde de noroc.Dar este o pierdere de timp si iti pierzi toti banii.Asa ca te sfatuiesc sa nu mai joci si sa iti vezi de viata.

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Pai pui pariu doar cand esti 100% sigur de acel lucru si pui o miza mare...sigur vei castiga atunci

| SameMistake a răspuns:

Cel mai sigur mod de a castiga este sa te lasi de pariuri

| WR104 a răspuns:

Joaca doar pe Barcelona.
Si eu am pariat destul de mult in ultimii ani si am ajuns la concluzia ca oricat de mult te-ai pricepe nu poti evita ghinioanele sau unele meciuri la nivel inalt trucate.
Momentan m-am apucat mai serios de poker de cateva luni si imi merge foarte bine.
Bafta!

| XTreme00 a răspuns:

Norocul aici te poate ajuta.Aici nu ai cum sa trisezi daca la asta te referi.Ce intrebi este imposibil.Aloha.