| barcelona96 a întrebat:

Ce parere aveti. Pentru cresterea masei musculare este ok daca iau Aminoacizi (2masuri) inainte de antrenament, iar la sfarsitul antrenamentului WheyPro (2masuri). DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine iei 2 masuri de amino imediat dupa antrenament si wheypro in alta parte a zilei ( gen dimineata ).

Inainte de antrenament nu iei amino sau proteina, ci creatina, carbohidrati, etc.

1 răspuns:
| MrPink991 a răspuns:

Cu o ora inainte de antrenament si imediat dupa antrenament! Din proprie experienta iti zic