| speak22 a întrebat:

cine va castiga Olanda-Romania dati si un scor? dau funDA! Hai Romania! 1

Răspuns Câştigător
| alex71yonutz a răspuns:

Olanda-Romania 4-0

7 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Olanda 3-2 Romania.

Sper sa ma insel happy

evenso
| evenso a răspuns:

Olanda - Romania 2-0.

| radukkk777 a răspuns:

Daca va juca cu jucatorii convocatii de la Steaua Bucuresti putem spera la 1-0 pentru Romania sau 1-1.

| Al3x11 a răspuns:

Rominia cu 3-0 Hai Rominia

| Sortan_Paul_Sortan_Paul_1992 a răspuns:

Ced ca va castiga Olanda pentru. ca ati vazut si in ultimele meciuri doar a cxastigat cred ca va bate cu 3-0

| onasis1961 a răspuns:

Olanda -Romania 0-0
asi dorii din tot sufletul sa fie 0-1 dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul lui Mutu si al jucatorilor stelisti care formeaza o echipa buna eu zic ca putem spera la un 2-1 pentru Romania sau un 1-1. HAI ROMANIA!