| Randy24_8857 a întrebat:

Salutare la toti. As avea si eu o intrebare si astept cateva raspunsuri de la voi. Vreau sa stiu si eu cam cati bani m-ar duce sa infiintez o echipa de fotbal in divizia judeteana ialomita.Probabil m-ati pune sa intreb la federatie dar poate stie vreunu dintre voi ca sa nu bat drumu degeaba pana acolo.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| numepublic20000 a răspuns:

Pai trebuie sa ai acordul de la primarie tonguebig grin si cred ca tiar trebui ceva banuti nu pot sa-ti spun exact.

| Randy24_8857 explică (pentru numepublic20000):

Da am luat legatura cu primaria si am sa merg acolo sa vorbesc ideea e ca pe mine ma intereseaza cat ma costa actele iar dupa aia am sa ma gandesc in ce judet sau unde voi afilia echipa stiu ca intai se fac actele dupa aia se afiliaza unde se poate si unde exista interes

1 răspuns: