| BlackDevil1199566 a întrebat:

Salutare lume!
De cevat timp mai joc la "aparate' online pe Superbet joc sume mici pentru fun iar de curan s-a adunat o suma la balance nu foarte mult (cateva sute de lei) dublu cat am bagat, intrebarea mea este cum pot transforma balanceul in bani real s-a ii transfer pe card?

3 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Apeși pe cerculețul și contul tău și scrie mare depunere sau retragere iar tu apeși pe retragere.

| FUVDER a răspuns:

Poti intra pe site-ul oficial ori cauta Q&A superbet intrebari si raspunsuri ca in orice domeniu si cauti problema ta daca nu gasesti vorbeste cu operator poate asa vei lamuri misterul bafta la septarii!

| BlackDevil1199566 explică (pentru FUVDER):

Ok,ms voi intra azi cu un operator pe chat s-a vedem ce pot fa e bafta