| WgStefan a întrebat:

Salutare. Pentru cei are au o vaga idee, desi ma indoiesc. Stiti cat de bine iti protejeaza dantura "mouth guard" folosita la box sau mma? Si e sanse sunt sa iti sparga un dinte, intreb pentru a sincer nu prea am vazut sa se întâmple.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am multi prieteni care sunt kickboxeri (si au medalii) si nu si-a rupt niciunul niciodata un dinte.

Asa ca te protejeaza bine, DAR sa nu-ti iei cel mai ieftin "mouth guard", intereseaza-te inainte sa-ti cumperi unul.

| WgStefan explică (pentru Cosmin86):

La cat de prost stau cu dantura, de asta imi e cel mai frica. Si cu siguranta imi voi lua cel mai bun mouth guard. Mersi de răspuns.

| WgStefan explică:

Nu mi-a aparut litera "c"... Cei care* ce sanse* ca sincer*