| dany1710ro a întrebat:

Salutare!
Sambata,27.04.2013,avem rezervare la un teren de fotbal acoperit, cu gazon sintetic-la ora 08:00, cine vrea sa vina sa-mi lase un mesaj aici.
Rezervarea este de 2 ore, costa 80 ron pe ora.Suma de 160 ron se va impartii in mod egal la cati jucatori de fotbal suntem. Terenul se afla in zona Delfinului-Langa fostul circ al foamei-Bucuresti.Va astept mesajele celor interesati de miscare la finalul saptamanii.

1 răspuns:
| Lexi888 a răspuns:

Vai na răspuns nimeni