| DieForDeathCore a întrebat:

happy. Stiti cumva vreo metoda prin care sa imi alungesc degetele de la maini? ( fara operatii daca se poate big grin ) Ceva exercitii ar fi bine venite. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Nu se poate...si nu trebuie sa fii frustrat ca ai degetele butucanoase laughing

4 răspunsuri:
| ciprianb a răspuns:

Prin basket o sa capeţi degete lungi şi subţiri

| Bitzy a răspuns:

Nustraight face Scurt și la obiect.straight face

| grapeFruit09 a răspuns:

Ia ore de pian-merge.Am facut 7 ani pianul si sunt destul de lungi.

| DieForDeathCore explică:

Va multumesc pentru raspuns happy
@ombladon : nu sunt frustrat laughing doar ca sunt un chitarist in devenire si am nevoie de degete putin mai lungi big grin

Întrebări recente