| alex921 a întrebat:

Este bine sa alergi la banda si sa mai si pedalezi la bicicleta in aceeasi zi la sala? Daca stiti voi un program bun de fitness va rog spuneti-mi si mie pentru ca sunt incepator.Multumesc!

2 răspunsuri:
| alex921 explică:

Iti multumesc mult

| Nickname_7742 a răspuns:

Eu merg la sala de vreo 4-5 ani si dupa cum imi amintesc am inceput asa:faceam la banda 6-7 km cu viteza medie de 10 km/h...peurma o ora de inot(nu-i obligatoriu... poti sa te odihnesti o ora), apoi la bicicleta vreo 15-20 km/h. si daca mai ai dorinta poti face niste exercitii de abdomen si muschii minilor.)