| Filip_Liviu_1990 a întrebat:

Ieri s'au luat de mine niste baieti faceau misto de mine si ma jigneau iar apoi m'am enervat si am sarit la ei doar ca nu am avut curaj sa ii dau un pumn ca poate ii dau la tampla sau dracu mai stie si am luat unu.Va rog sa ma invatati cum sa prind curaj sa ma pot apara singur si sa ii dau si eu FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu au 70kg sa fie rezistenti ii poti jigni si tu sa nu te iei la bataie cu de aia mici ca te vor baga la belele am patit eu acest lucru. Mai bine ii jignesti si tu dar nu cu jignelile tale ci doar le intorci jignelile lor, daca se iau la bataie cu tine pur si simplu ai grija sa nu dai la zonele sensibile, cum ar fi piept, tampla, sub centura, etc. Daca au varsta sub varsta ta ii ignori cand te injura. Si nu este chiar off-topic, auto apararea este in cazul in care iti fac rau mare cum ar fi hotii etc.

| BenWilde a răspuns:

Vezi-ti de drum si ignora-i.

| Anaadgm a răspuns:

Ingnorandu-i faci cel mai bun lucru...indiferenta diare cel mai tare

Întrebări recente