| Cristian7991 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie va rog frumos un meci sau doua cat de cat sigure de maine nu conteaza din ce sport sunt conteaza sa fie sigure cat de cat. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| vladutz1594 a răspuns:

Olanda-Mexic (Amical) Poti paria pe Olanda. Ultimele 3 intalniri victorie pentru olandezi cu 2-1. Olanda medie de 2 goluri pe meci acasa. Mexic 2 goluri marcate in deplasare in ultimele 3 meciuri
Argentina-Croatia ( Clar victorie pentru Argentina)
Turcia - Brazilia ( In ultimele 5 meciuri brazilia a primit doar 2 goluri si a marcat 15