| DanVi a întrebat:

Salutare tuturor!, Am o intrebare. Eu am 169 cm, si toata vara asta am de gind sa sar coarda, sa ma ridic la bara si sa stau atirnat de bara, am de gind sa ma inalt. Cum credeti cu asemenea exercitii voi reusi pina in luna septembrie sa ma inalt pina la 175cm? Daca nu atunci propuneti niste exercitii care ma vor ajuta, dar in afara de baschet, volei si inot ca nu imi plac. Astept raspunsuri serioase, si de dorit ca sa raspunda aceia care au trecut prin asta si stiu despre ce vorbesc

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce treaba au exercitiile cu crescutul in inaltime?

esti doar un copil mic, nu?

| DanVi explică (pentru Cosmin86):

Am 16 ani, si doresc foarte tare sa ma inalt, in loc sa imi criticati intrebarile mele mai bine dati-mi niste sfaturi ca pentru asta am pus aceasta intrebare!

| DanVi explică (pentru Cosmin86):

Mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube execitii pilometrice sau in engleza pylometrics.

| FlorinPx a răspuns:

Salut! Pai ideea cu coarda nu stiu ce sa zic de ea..In legatura cu bara sa stai atirnat de ea chiar ajuta la crestere.
Stai 5-7 minute atirnat si daca nu vrei sa faci basket ia o mingie oarecare si fa-ti un cos ceva cat mai inalt tu sa sari si sa te intinzi foarte mult. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| DanVi explică (pentru FlorinPx):

E nu demulm mi-am facut loghin pe acest sait si inca nu stiu ce este FUNDA

| LoLMario a răspuns:

Cel mai bun raspuns la aceasta intrebare este inotul! Da inotul! Iti si tonifici musculatura dar te si inalti muuuuult! Bafta!

| conor777 a răspuns:

Pai incearca sa nu mai treci pe sub lucruri!