| Razvan03Andrei a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva in legatura cu pariurile sportive...
Exista pariul gen TG +2, da?
Pai eu la ce ce cote pot paria la asta? Adica eu ma gandeam ca la echipele gen cota 2.20 si 2.30 sau 2.10 si 3...
C-am asa as zice eu, voi ce spuneti?

1 răspuns:
| Ghio a răspuns:

Nu,TG +2=Total goluri +2 adica daca pariezi pe echipe care au cote aproximativ egale, 2, 2 si ceva.probabilitatea ca meciul sa iese egal este mai mare automat, deci prin urmare un meci egal inseamna si un scor mai strans(0-0,1-1).parerea mea la 2.5 poti paria pe meciurile in care una dintre echipe este favorita cert(gen cota(1.3,1.4).

Întrebări recente