| popmirgea87 a întrebat:

Saluttt

e bun aparatul pentru picioare mini stepper? in cat timp da randament?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot ce e de la teleshoping e de proasta calitate.

| strengaritzza a răspuns:

Mda. Iar comentarii aiurea laughing. Ca de obicei. Alex eu am asa ceva, nu mi-am luat de la teleshoping, ci de la metro. Am dat 300 de lei pe el happy Crede-ma, este bun. Dar al meu este cu maner, il am de 2 ani si sunt multumita de el. Are afisaz eletronic, imi indica pulsul, pasii facuti grasimi arse... Poti sa iti iei.
Rezultatele nu le vezi in 2-3 saptamana... Iti ia ceva timp, ca la orice aparat de altfel si la orice exercitii. Chiar si la sala rezultatele se vad dupa 1 luna s-au doua poate si mai mult.