| JustEdy a întrebat:

Spune un Procent % la suta : care este cea mai buna echipa din bucuresti exemplu: Rapid(21%)...

Răspuns Câştigător
| Minty a răspuns:

Dinamo (100%)

7 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Dinamo (64%) Steaua (89%) si sincer iti spun ca NATIONALA LUI HAGI a fost cea mai buna! si toate echipele la care a jucat HAGI au fost bune!

| unCalutz a răspuns:

Steaua (41%)big grin

| marinteodora a răspuns:

Dinamo 50% steaua 50% rapid100%

| shorty93 a răspuns:

Sincer, niciuna! oh go on laughing)

| RrobByy a răspuns:

Dinamo bucuresti 79% funda?

| danyfear a răspuns:

Dinamo 51%

| Claudiu13 a răspuns:

Daca punem toate echipele din Bucuresti sa joace intre ele, prima oara bate una, si a doua oata bate cealalta. Deci nu exista cea mai buna echipa fiindca lucrurile astea tin si de antrenor, jucatori, etc. Normal ca din moment ce ai intrebat acest lucru oameni or sa zica ca cea mai buna este echipa cu care tiun ei!