| Po3naru a întrebat:

Spuneti-mi top 40 manevre de final din wwe si care sunt wresleri vostri preferati dau funda raspunsului cel mai corect

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

40 nici nu cred ca stiu.
Iti fac top 10:
10. Swwet Chin Music
9. Pedigree
8. Tumb Stone Power Driver
7. Twist of Fate
6. Go to sleep
5. Rock Bottom
4. Spear
3. Big punch (nu stiu cum se cheama exact, ma refer la manevra de final a lui Big Show)
2. Swontom Bomb
1. RKO

Wrestlerul meu preferat este Jeff Hardy.
Imi mai place Randy Orton si Undertaker. O seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ordinea este aleatorie.

1. Walls of Jericho.
2. LeBell Lock.
3. Anaconda Vise.
4. Liontamer.
5. Go To Sleep.
6. Guillotine Choke.
7. Chokeslam.
8. Codebreaker.
9. Spear.
10. Shooting Star Press.
11. Pepsi Plunge.
12. Breakdown/Skull Crushing Finale.
13. Shining Wizard.
14. 450° splash.
15. Zack Attack.
16. Zig Zag.
17. Cross Rhodes.
18. Ankle Lock.
19. Hell's Gate.
20. Tombstone Piledriver.
21. Cross Armbreaker.
22. Killswitch.
23. Fiery Red Hand.
24. Frog splash/Five Star Frog Splash.
25. Headlock driver.
26. Springboard high knee.
27. Running pushing stomp.
28. Triple powerbomb.
29. Sharpshooter.
30. Rock Bottom.
31. Sleeper.
32. Clothesline From Hell.
33. Lionsault.
34. Split-legged moonsault.
35. Van Daminator.
36. Van Terminator.
37. Bull Hammer.
38. Wasteland.
39. Senton bomb.
40. Hurricanrana driver.

Wrestleri preferaţi: Chris Jericho, Christian, Rob Van Dam, CM Punk, Daniel Bryan, Dean Ambrose, Seth Rollins, Roman Reigns, Dolph Ziggler, Antonio Cesaro.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca iti place The Shield? laughing
Eu ii urasc. Abia astept sa vina cineva ca Randy Orton cu Nexus-ul sa ii scoata din joc devil Unul cate unul devil devil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

N-o să-i scoată nimeni din joc. Prea mult timp l-au cerut fanii WWE-ului pe Rollins ca să accepte să-l piardă atât de uşor acum după nici un an de la debutul acestuia. La fel şi în cazul lui Ambrose, care s-a integrat foarte bine în roster(deşi nu dă senzaţia, ceea ce e foarte bine) şi scoate meciuri bune, plus că e foarte tare la microfon. De Reigns nu mai vorbesc... sunt mai mari şansele de a pleca el de bună voie din companie, decât să fie dat afara. Faza cu " scosul din joc " mi se pare puţin probabilă, mai ales în contextul actual. Kane, Undertaker, Big Show, Mark Henry, Cena, Sheamus, Ryback sau Orton n-au fost în stare să-i " scoată din joc ", deci puţin probabil să o poată face altcineva. Doar aşa că fac un feud The Shield vs. The Wyatt Family, deşi la cât de prost sunt promovaţi Wyatt, Harper şi Rowan ar fi foarte puţin probabil ca asta să se întâmple în viitorul apropiat.

The Shield va mai exista cel puţin încă jumătate de an, chiar dacă actuala situaţie în care ei sunt bodyguarzii lui Orton şi Triple H e cam aiurea...

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

The Wyatt Family...mi-ai adus aminte si de aia. Pe astia ii urasc si mai tare.

| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Jucatorul meu predderat este Jonh Cena

| Po3naru explică:

Si mie imi place Jeff Harddy si RvD mai astept niste raspunsuri si daca nu mai sunt raspunsuri est castigator ok

| Po3naru explică:

Ibrahimovic nu te supara dar bodly boyz au semnat cu wwe si au sa vina la ppv asta nou si jeff hardy mai are 1 an de contract si se intoarce si hardy boyz
si wayat family si the sheld sunt cele mai bune echipe la ora actoala si sati mai zic ceva The sheld sunt de partea lui orton acuma nu vezi cum il despica pe bryan
The wayat family lauh scos din joc pe kane; kane va aparea la hell in a cell 2013; si va avea un meci cu wayat de tipul hel in a cell match dar cei doi frati a lui wayat vor interveni si kane va spune papa wwe cum a spus si sawn michaels