| Petru_Donica_1998 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie niste tactici pentru Top Eleven, am succese dar vreau ceva mai mult.

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Nu folosesc aceleasi tactici de joc, ei de la top eleven fac jocurile.sincer iti spun ca am avut 17 echipe, acum sunt cu 11 dar o sa renunt si o sa pastez numai 2-3, e teapa pe fata.astia vor sa bagi bani sa cumperi jucatori, nu fac asa ceva, nu dau bani sa ii pierd aiurea.mai bine joc ruleta, bingo...

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Depinde de ce jucatori ai in lot, de tactica(acasa, deplasare) incearca sa cumperi jucatori ieftini dar cu stele multe.Nu lua jucatori mai batrani de 27 de ani.Eu am 11 echipe pe top eleven, una am abandonat-o si cand m-am uitat la ea e pe primul loc fara sa fac nimiclaughing) depinde si de server cum aranjeaza locurile.Am 4 echipe in acelasi campionat si cand joaca intre ele numai egal se termina, de ce oare?

| Petru_Donica_1998 explică (pentru petre059):

Cred ca folosesti la toate cele 4 echipe aceeasi tactica

| Petru_Donica_1998 explică (pentru petre059):

Mai bine e sa renununti la tate si sati lasi cu care ai mai bune succese, si o sa te concentrezi mult mai bine la una decit la 11

| petre059 a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Nu folosesc aceleasi tactici de joc, ei de la top eleven fac jocurile.sincer iti spun ca am avut 17 echipe, acum sunt cu 11 dar o sa renunt si o sa pastez numai 2-3, e teapa pe fata.astia vor sa bagi bani sa cumperi jucatori, nu fac asa ceva, nu dau bani sa ii pierd aiurea.mai bine joc ruleta, bingo...