| Sosu_Stefan_1995 a întrebat:

Spuneti va rog un club de fotbal,din Iasi, ce accepta copii de 12 ani.Va rog, spuneti un club cu o taxa mica lunara (cat trebuie sa dau pe luna).

Răspuns Câştigător
| Emerad a răspuns:

Eu am fost la CSMS (Poli, numele tradiotional) la 15-16 ani + ca nu am platit nimic.

Te sfatuiesc sa te duci si tu tot acolo si sa vorbesti cu antrenorul categoriei tale adica 2000-2001 (anul in care te-ai nascut) si el poate accepta sa te tina in probe 1-2 luni poate mai mult si dupa poate te ia la echipa.

la Poli 2000 mi se pare ca antrenor e chiar Cananau.

Vezi tu ce faci, spor!

| Sosu_Stefan_1995 explică (pentru Emerad):

Ma poti informa cu nr. sau de telefon?

1 răspuns: