| anonimus1000 a întrebat:

SSalut prieteni big grin
Peste cateva zile va trebuie sa ma rostogolesc la sport pentru. a face rost de prima nota, dar problema este ca nu pot sa fac acest exercitiu(am 77 kg) happy pentru. ca imi este foarte teama.
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? happy
Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Uite sfatul meu : tu incearca dati toata silinta si fa aerobic si gimnastica ca sa slabesti sa iti fie mai usor. dar daca proful tau iti va da o nota mica tu ii explici ca nu poti dar te vei pune pe treaba si data viitoare vei progresa. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| xCrazyWolf a răspuns:

Normal ca iti este frica. La kilogramele alea. Pana nu slabesti nu ai ce sa faci. tot iti va fi frica si sunt sanse de accidentare doarecere. sincer. esti gras.happy Nu se supara pe mine, insa asta e realitate. Ori slabesti ori iei nota mica.

| mafiotu00 a răspuns:

Alearga cat poti de mult mai iei o pauza slabesti 1 kilogram doua iar apoi incerci sa te rostogolesti in pat Intrebare :
cati ani ai?