| SEBASTIANDER a întrebat:

Stie cineva care este id-ul lui banel nicolita de la steaua.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Greieras, acest mai sus numit Banel Nicolita, cu acele 2 vorbe pe care abia a invatat sa le scoata reuseste sa castige corect si prin munca, intr-un an cat nu o sa reusesti tu si intreaga ta familie intr-o viata! invata sa respecti oamenii prin prisma muncii lor! Sti vb aia: cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii!

| Crystina_6663 a răspuns:

Nicolita_banel asta ee mi-a dat webuhappy funda bei!

| greieras a răspuns:

Nu are il ID stai fara grija el abia a invatat sa scosta 2 vorbe crezi ca le are cu tehnologia asta?

| Alexutzuu a răspuns:

''banelnicolitasteaua'' asta e.

| SergiuMB a răspuns:

Nu prea cred.big grin