| ForeverWarrior a întrebat:

Stie cineva daca in intersport sunt discuri de fier pentru gantere si haltere?

3 răspunsuri:
| yonys a răspuns:

Da cu siguranta este, cel putin in suceava la intersoprt este garantat,,, deci trebuie sa fie in fiecare magazin,,,

| elevuporno a răspuns:

La intersport nu am vazut discuri pentru gantere, dar s-ar putea sa aiba, totusi daca vrei sa le iei la un pret bun ia-le din carrefour sau din auchan, acolo le gasesti la cel mai bun pret. Sau du-te la o sala de forta si intreaba-i pe cei de acolo de unde poti sa procuri discuri de fier pentru haltere si gantere.

| accesoriisport a răspuns:

Pe www.accesorii-sport.ro gasesti la preturi sub intersport sau firme,, mari''