| hans1 a întrebat:

Stie cineva sa-mi explice cum pot paria pe bet365 de exemplu sa iasa 4 meciuri din 5 sau 3 meciuri din 5?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pariezi la sistem, iti alegi cele 5 meciuri si apoi pui sistem sa iti iasa 3/5.

| hans1 explică (pentru anonim_4396):

Am aflat raspunsul ..nu merge. asa ca nu mai da raspunsuri fara sens.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hans1):

Daca tu crezi ca raspunsul meu e fara sens ma uita-te pe metodele de pariere.

| tlaura a răspuns:

Pune meciurile sigura, adica sa pui meciuri cu cota micawinking

| hans1 explică (pentru tlaura):

Raspunsul nu are nici-o treaba cu intrebarea...

| tlaura a răspuns (pentru hans1):

Da stiu laughing, mi-am dat seama prea tarziu, imi pare rau puppy dog eyes