| OnlyDga a întrebat:

Sunt bune proteinsle astea pentru masa musculara? http://www.naturalplus.ro/max-protein Stau aproape de o farmacie unde am gasit de astea.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, te sfatuiesc sa forbesti cu instructorul si el iti va spune sigur, parerea mea este ca da sunt bune.

| Diavolcata a răspuns:

Probabil pentru ca contine soia in proportie de 50%.
[izolat proteic din soia (avand o concentratie de proteine de 90%) si concentrat proteic din zer WPC (avand o concentratie de proteine de 80%), raportul ingredientelor fiind. Succes si baga MARE!

| OnlyDga explică (pentru Diavolcata):

Pai pot sa iau si daca vreau sa cresc masa musculara nu? Nu doar sa o mentin. Adica e prima oara cand iau. Si sala fac tot de putin timp.