| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce echipe va împărțiți viata(stiti dictonul celebru aparut in fotbal daca urmariti fotbalul romanesc)?
Adică cu ce echipa suferiți,aveți emoții, va bucurați etc?
Viata mea o împart alături de Otelul Galați.
Pe plan secundar o mai împart și cu Arsenal.
Acestea ar fi cele 2 echipe de suflet.
O a treia ar fi Valencia care de mic jucam cu ea cariera în FIFA.
Dar Otelul Galați rămâne ceva aparte on viata mea.
Dar la voi?

Răspuns Câştigător
| CatenaccioStyle a răspuns:

Tin cu Rapid din tata in fiu big grin si cu Liverpool, cu ambele tin din copilarie, bunicul era fan Liverpool desi nu stiu cum a vazut el meciuri in comunism cu ei dar mi-a transmis si mie pasiunea pentru LFC love struck. Eu am muncit o perioada in UK chiar in Liverpool si am fost pe Anfield in peluza The KOP care este locul unde te indragostesti cu adevarat pentru prima oara in viata, mi se face piele de gaina doar tastand lucrurile astea, e o senzatie unica in viata sa asisti la o atmosfera dintr-un stadion britanic. Ba chiar am fost si in deplasari pe la Londra si Manchester pentru cormoranii mei big grin am fost si pe stadionul celor de la Everton atunci cand juca Liverpool in deplasare. Cam scumpute biletele acolo dar merita fiecare lira sterlina, imi pare rau pentru ca Liverpool a luat campionatul in pandemie si nu am putut sa mergem pe stadion sad asta ar fi fost un moment ce merita imortalizat in fata publicului.

1 răspuns:
| Ilovedinero a răspuns:

Liverpool si Dinamo