| scoobydoo a întrebat:

Sunt pe DIGI ei acum ceva timp au scos GSP-ul dar l-au introdus, cum mi-l bag in lista de programe? Ca nu -mi apare!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, intra in setarile tv-ului si dai ''cautare programe'' si ti-l gaseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai un reset la setarile initiale si e posibil sa intre.

| LostYou a răspuns:

Da-i la meniu, apoi dai la sistem si dai o cautare la programe si va fi introdus din nou.

| AaR1337 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la DIGI, iar daca te descurci acesti iti vor spune frecventa.Este mai complicat, iar in general meniurile de la receivere este adesea protejat cu o parola.