| iseenochanges a întrebat:

Sunt slab, insa e ciudat ca am burta, cum as putea s o dau jos fara sa pierd din muschi tinand cont ca nu i multa!?

Răspuns Câştigător
| Derbedeu24 a răspuns:

Salutare! Amice nu ai specificat varsta sau inaltime. Imi fine iti spun eu ce trebuie sa faci cam pentru toate varstele : Alearga 2x 7 etaje (pe scari )ps:gasesti tu un bloc din 2 in 2 zile. Trage de abdomen ma refer... uite fa exercitiile astea la fel cum face acest om : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 (e pentru 6 pack ), alearga, fitness. Funda? Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| NoteBook20 a răspuns:

Tine un regim pe baza de fructe si legume, sport in limita timpului tau disponibil, totul ca sa ai un regim de viata echilibrat! Funda?