| adelin2552 a întrebat:

Sunt sportiv de performanta in Kick box chinezesc si am sansa de a participa la Campionatul European dar am nevoie de un sponsor. orice sponsorizare oricat de mica este bine venita! Fac reclama firmei si voi purta insemnele acesteia pe toata durata competitiei, inclusiv pe echipamentul de lupta.va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ErrorFound a răspuns:

Nu suntem sponsori straight face Ai putea sa cauti la o firma sau sa suni un om care stii ca e dispus sa te sustina.Pe Becali de exemplubig grin. Da e la inchisoare...