| Eduard223 a întrebat:

TPU ajutati-ma va rog.Am o problema cu greutatea, ajutati-ma si dati-mi sfaturi de a slabi am doar 9 ani si am 40-41 kilograme si inainte aveam 34-35 kilograme.Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Fa sport te vei dezvolta in primul rand de preferabil fotbal, hanbal, baschet sau inot nu te ingrijora corpul tau creste nu trebuie sa slabesti ci sa faci sport
funda?

| Eduard223 explică (pentru florynmondialul):

Imi pare rau ti-as da funda dar nu pot nu-s hdc nu-mi apare sa declar raspunsul castigator scuze funda o sa i-o dau lui mr musco

5 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

La 9 ani iti faci probleme in legatura cu greutatea? Esti inca copil,esti in dezvoltare, dar o solutie pentru a mai pierde din greutate este sa mergi la inot, si sa alergi in fiecare seara cam cat poti tu, inca esti copil si esti in crestere, si mananca sanatos, dulciuri mai putine.

| MrMuscolo a răspuns:

Du-te la inot la 9 ani.

ps: la varsta ta nu iti face probleme de greutate, esti in crestere.

| Aliadiere a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu parintii tai sa te duca la un sport.Numai sta in fata calculatorului ore intregi iesi afara fa miscare si joaca-te nu iti mai pierde copilaria in fata calculatorului!

| Eduard223 explică (pentru Aliadiere):

Desteptul mamei sa stii ca is la tara acu stau la calculator doar 1-2-3 ore pe zi aici dar cand nu sunt stau cam toata ziua laughing