| Necunoscutu92 a întrebat:

Un tricou original de la o echipa de fotbal cat ar valora
E de la man United scririe pe el o serie si spune ca e original

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Sigur vei afla facand o licitatie pe un site de vanzari gen okazii sau olx, pe olx poti pune vand tricou original.....si scrii ca astepti oferte sau o licitatie organizata care se face mai greu

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Valoreaza exact atat cu cat l-ai cumparat.
Sunt milioane de asemeena tricouri care se vand la meciurile lor, toate originale, dar asta nu le da valoare mare, ci exact cat ai platit pe el, cativa dolari.

| Violleta2022 a răspuns:

Un tricou valoros este cel purtat de un fotbalist foarte mare, care l-a si semnat. Pe ala il poti vinde la licitatii si speri sa iei bani buni.
Dar un tricou de la o echipa de fotbal, nu valoreaza dupa cum spuneam, mai mult decat pretul lui de cumparare, de cativa dolari.

| Drimmero a răspuns:

Tocmai cu Scumchester United vrei tricou?

In jur de 50-60 de euro daca este unul original din Anglia.

| Necunoscutu92 explică (pentru Drimmero):

Pai am unu cu man United zice ca e autentic si apoi numerarul tricouri produs