| RAY a întrebat:

Unde preferati sa faceti sport acasa sau la sala de sport si de ce?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă. Cred că tot la o întrebare pusă de tine am motivat şi de ce, aşa că nu o mai fac din nou.

Răspuns utilizator avertizat
| DamiPapucii a răspuns:

La sala ai toate conditiile, toate aparatele da trebuie sa dai bani de fiecare data cand mergi.Dar acasa nu ai conditiile.Eu prefer acasa mi le cumpar pe cele mai dorite si nu o sa fie nevoie sa dau de fiecare data bani cand merg la sala.Deci acasa,

| RAY explică (pentru DamiPapucii):

O data pe luna platesti, gandeste cat de scumpe sunt aparatele de sport, in plus nu-i asa mult

| DamiPapucii a răspuns (pentru RAY):

Da dai o data pe luna da daca ti le cumperi le ai pe viata si cand nu le mai suporti le vinzi. laughing))))

| RAY explică (pentru DamiPapucii):

Pentru a slabi poti face si acasa cardio eu ma referam la muschi

| geohandmade a răspuns:

La sala de sport cu un instructor.Doat asa esti motivat sa muncesti

| AliceMaria1 a răspuns:

Pai eu prefer la sala deoarece:
1.Sunt mai multe aparate
2. Spatiul este relativ mai mare
3.Vazandu-i pe altii cum fac sport te ambitionezi si tu.Nu vei renunta asa usor daca va fi greu.
4. Exista un antrenor care poate sa iti arate cum sa faci anumite exercitii sau sa iti explice daca le faci corect sau nu.happy

| C074 a răspuns:

Ce intrebare penibila Unde te tine Venitu laughing

| crimadela0000 a răspuns:

Normal ca la sala pentru ca ai mai multe conditii...bine da poti sa faci si acasa niste exercitii.