| geoco93 a întrebat:

Unde sau la ce produse pot gasi stickerele pentru uefa euro 2016? multumesc!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu cred ca s-a anuntat campania in legatura cu aceasta de la vreo presa sau de la tv!

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Stickerele pentru UEFA EURO 2016 se pot gasi la www.deagostini.ro sau la www.paninigroup.com

| geoco93 explică (pentru untu):

Mersi. am vazut k pe situ de la panini le pot cumpara, ma gandeam ca daca le gasesc la vreun produs gen "LOTO" "CHIO"

| untu a răspuns (pentru geoco93):

Uite ca azi s-a anuntat la tv intr-o reclama la chipsurile CHIO!

| geoco93 explică (pentru untu):

Aha, nu am vazut nimic momentan, am fost prin auchan si am gasit acolo mi-am cumparat cateva. mersi pentru informatie.

| untu a răspuns (pentru geoco93):

Nu cred ca s-a anuntat campania in legatura cu aceasta de la vreo presa sau de la tv!

| JunioRDanny a răspuns:

Cauta pe sticlele de suc Coca-Cola sub eticheta promotionala, trebuie sa scrie pe eticheta ceva cu Euro2016, desfaci si e fix pe mijloc abtipildul.

| geoco93 explică (pentru JunioRDanny):

Pe sticlele de Coca Cola are de EURO 2016 dar sa trimit codul de sub capac nu are nimic de stickere...