| kopotoru a întrebat:

Urgent TPU am pus un bilet la skybets am pus 9 meciuri la cfr-panduri de maine nu am pus cine castiga am pus pauza final am pus 1/2 final avea cota 28.00 daca nu il prind dar am sistem si celelalte le prind numa acela il gresesc imi mai da bani stiti ca a marit foarte mult suma si chiar si cu sistem iau 449 lei

Răspuns Câştigător
| tracicus a răspuns:

Castigi si daca perzi meciu asta, sa nu pierzi mai multe meciuri decat e sistemul. daca ai 8/9 trebuie sa prinzi 8 meciuri, 7/9 trebuie 7 si tot asa (funda te rog)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e intrebarea, ca nu prea imi dau seama. In fine, am sa iti dau niste sfaturi, mai m-am uitat si pe celelalte intrebari ale tale legate de pariuri si vreau sa te ajut. Si eu sunt la inceput, ca tine dar totusi tind sa cred ca detin mai multe informatii si vreau sa te ajut. Incearca sa nu mai pariezi pe cote din astea, ca daca agentia de pariuri si-a permis sa puna cota 28 crede-me ca sunt sanse extrem de mici sa iasa. Incearca sa nu mai pui 9 meciuri pe bilet ca la fel sunt sanse mici sa iasa. La Sky nu sunt sigur ca te lasa sa pui un singur meci pe biler dar si asa, macar pui 3 meciuri si nu mai pui 9. Stiu ca daca pui 9 iti creste cota si daca pui 3 meciuri abia de strangi cota 2-3 dar mai bine castigi 10 lei decat sa ai probabilitatea de castig 400 de lei si nu iti iasa biletul. Incearca sa nu mai pariezi pe echipe pe care nu le cunosti, pariaza doar pe sporturi si campioanate pe care le cunosti si documenteaza-te inainte de a paria. Cauta sa vezi daca sunt accidentati sau suspendati intr-o echipa. Astea sunt niste sfaturi elementare. Bafta multa la pariuri si daca afli sa imi zici si mie daca la Sky merge sa pariezi decat un meci pe bilet. Numai bine!

| tracicus a răspuns:

Pune un link cu biletu'. 1/2 nu este sistem.

| kopotoru explică (pentru tracicus):

Am dat la skybets +30 la cfr -panduri si am dat acolo pauza final si am ales cfr conduce la pauza si panduri castiga la final si dupa am ales sistem ca am pus 9 meciuri in total pe bilet

| tracicus a răspuns (pentru kopotoru):

Castigi si daca perzi meciu asta, sa nu pierzi mai multe meciuri decat e sistemul. daca ai 8/9 trebuie sa prinzi 8 meciuri, 7/9 trebuie 7 si tot asa (funda te rog)