| jaja10222 a întrebat:

Va place wrestlingul? de ce?
daci exemple de niste nume de legenda din wrestling si niste nume de superstaruri care sunt acumk la wrestling care va plac cel da cel mai mult?
dc?

Răspuns Câştigător
| andreilove a răspuns:

Sall.Mie imi plac Stone Cold, CM Punk,John Cena,Randy Orton,The Rock,Cody Roses,Seamus,Mark Henry,Big Show,The Miz, Alberto Del Rio. Imi plac pentru. ca ei sunt cei mai tari, doar pe ei i-am vazutin ultimele ep. Funda?

3 răspunsuri:
| FyllPistruiatu a răspuns:

The Rock, C.M. Punk, Cena, Mark Henry. Astia imi plac.

Răspuns utilizator avertizat
| klameteo a răspuns:

Legende:Stone Cold,The Rock,Hulk Hogan,Shawn Michaels,Jerry"The King"Lawler,etc.
Superstaruri:C.M. Punk,John Cena,Randy Orton,John Morrison,Kofi Kingstone,Evan Bourne,Santino Marella, Sheamus, Big Show.Astia imi sunt preferatii all-time.Da sa nu uiti:wrestlingul e fals.