| unnumesecret a întrebat:

Va rog frumos ajutati-va cu niste sloganuri pentru echipa de handbal (clasa 6A) fundita

Răspuns Câştigător
| pitika_1557 a răspuns:

1,2,3,4 cupa si campionatu`
5, 6,7, 8 6A pe primul lochappy

6A,Tu esti campioanA! (puneti accent pe A)

Galeria e cu voi, haide lupta pentru noihappy Si la bine si la greu noi strigam numele tau ( eu asa il stiambig grin)

Pase Pase si iar pase pana intra mingea`n plase si e gol e gol e golbig grin! ( asta e specifik handbaluluibatting eyelashes )

6A lupta 6A!

Nui-nimic nu-i nimic! Hai sa mai luptam un pic!

cam atatea stiubig grin! Sper ca ti-am fost de folos:*

7 răspunsuri:
| Amphetamine98 a răspuns:

6A nu uita ne-ai promis victoria si la bine si la rau noi strigam numele tau "6A"

Din oceanul pacific a iesit un peste mic si pe coadaa lui scria "LUPTA 6A"

fundita`?big grin

| ederaionela a răspuns:

Echipa...va loveste in fata laughingrolling on the floor

| xElectro a răspuns:

A-u A-u lupta pentru noi e!, lupta pentru noi e!
Campioni suntem, campioni vom fii pana moartea ne va despartii. etc.../

| Chuck_7735 a răspuns:

Echipa Star

| SebyGuy a răspuns:

Hai a 6ea a noi vreeeeem victoria, hai a6 a tu esti campioana mea!

| cocoman a răspuns:

Pe vant, Pe ploaie, noi nu lom bataie. ^^

Fereasca Dumnezeu pe ce-i ce ne vor sta in cale.

Si cam atat rolling on the floor. numi imi vin altele

| JeffHardy2011 a răspuns:

Galeria striga 6A castiga happy