| Lexmyyy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine eu nu inteleg. deci am stat toata vara si m-am jucat la calculator si mancam sucuri si dulciuri si aveam 74 de kg acum. cand a inceput scoala ma duc la sala de o saptamana si pur si simplu m-am ingrasat cu 3 kg. ce naiba se intampla. va rog spuneti-mi cam de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Comandocip a răspuns:

Nu cred ca te-ai ingrasat... poate doar ti-a kreskut masa musculara adica poate ai ma ifkt muschi kk

| BiuL a răspuns:

Ori ti-a crescut masa mulsculara, ori retii apa. Eu zic ca nu e cazul sa te stresezi deocamdata, continua macar o luna si vezi apoi cum stai cu greutatea. Nu uita sa te hidratezi corespunzator si eventual sa faci sauna. Sau poate ai folosit mersu la sala ca o scuza pentru a manca mai mult sau mai multe prostii si atunci logic ca te-ai ingrasat.

| Derbedeu24 a răspuns:

=]]] Asta este cea mai mare prostie care am auzit-o laughing. Prietene sala 1 saptamana nu ajuta cu nimic. Sincer sa fiu nici o luna nu prea ajuta 6luni 1an cel putin daca intr-adevar vrei sa se cunoascawinking salut si mult succes