| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti la antrenament la un sport anume si sa nu stiti sa faceti un anumit exercitiu?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da. Niciodată n-am ştiut şmecheria de care aveam nevoie ca să pot sări peste capră sau ladă.

| xBya a răspuns:

Ye', oricui i se intampla, si ce? Nu trebuie sa te simti rusinata, faci exercitiul in masura in care poti. Cine stie, poate vei reusi pana la urma.

| AlexTroll a răspuns:

Da,oricui i se mai intampla daca nu stii un exercitiu dar vrei sa-l inveti amintesteti pasii si incearca sa mai faci pana iti iese